SZYBKOZŁĄCZKA, KRUCIEC, ŁĄCZNIK 1/4 LUB 1/8

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 3,84 zł 3.84
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TopFilter
Kod produktu: F8A2-35741

Opis

PODCZAS ZAMÓWIENIA W POLE UWAGI PROSZĘ PODAĆ NUMER SZYBKOZŁĄCZKI JAKI WYBIERAJĄ PAŃSTWO. BRAK TAKIEJ INFORMACJI = BRAK WYSYŁKI. 

 

1. Szybkozłączka kolanko – wężyk 1/4 cala na wężyk 1/4 cala.

 

Stosowana jest w systemach odwróconej osmozy w szczególności w systemach podzlewozmywakowych do łączenia dwóch wężyków. Przyłączenie wężyków polega na wyciśnięciu do oporu wężyka w szybkozłączkę. Nie trzeba używać dodatkowego uszczelnienia taśmą teflonową czy też dodatkowego skręcania. Produkt pozwala na kątowe przyłączenie dwóch wężyków. Jest dobrym wyjściem, gdy zachodzi potrzeba poprowadzenia wężyka np. od zlewozmywaka do lodówki. Kolanko pozwala na poprowadzenia wężyka możliwie blisko ściany.2. Króciec 90 stopni na wężyk - kolanko z wtykiem 1/4 cala na wężyk 1/4 cala. Stosuje się go w systemach osmotycznych – odwróconej osmozie. Mocowanie polega na wciśnięciu wężyka do oporu w złączkę bez potrzeby dodatkowego uszczelniania.3. Szybkozłączka na kolanko 1/8 cala. Stosowana do podłączenie wężyka.4. Szybkozłączka prosta 1/4 cala. Złączka 1/4 cala x 1/4 cala gwint zewnętrzny pod przewód. Stosowana w systemach uzdatniania wody, systemach osmotycznych. Mocowanie polega na wciśnięciu wężyka do oporu w złączkę bez potrzeby dodatkowego uszczelniania. Dodatkowe uszczelnienie należy zrobić tylko i wyłącznie na elemencie z gwintem poprzez nawinięcie taśmy teflonowej. Produkt jest podstawową złączką montażową stosowaną w domowych filtrach do wody.5. Łącznik (nypel) 1/4 cala x 1/4 cala. Służy do mocowania dwóch elementów posiadających gwinty o średnicy 1/4 cala. Stosuje się np. w celu połączenia dwóch lub więcej obudów. Podczas łączenia korpusów zaleca się uszczelnienie taśmą teflonową.6. Szybkozłaczka prosta wężyk - wężyk  o standardowej średnicy 1/4 cala. Stosuje się przede wszystkim w podzlewozmywakowych systemach uzdatniania wody w tym systemach odwróconej osmozy. Przyłączenie wężyków polega na wyciśnięciu do oporu wężyka w szybkozłączkę. Nie trzeba używać dodatkowego uszczelnienia taśmą teflonową czy też dodatkowego skręcania.

7. Kolanko gwint 1/4 cala - wężyk o standardowej średnicy 1/4 cala.
Stosowana do podłączenie wężyka. Przyłączenie wężyków polega na wyciśnięciu do oporu wężyka w szybkozłączkę. Nie trzeba używać dodatkowego uszczelnienia taśmą teflonową czy też dodatkowego skręcania. W przypadku gwintu zaleca się uszczelnienie taśmą teflonową.

8. Króciec 180 stopni - gwint 1/4 cala
Mocowanie polega na wciśnięciu wężyka do oporu w złączkę bez potrzeby dodatkowego uszczelniania. Dodatkowe uszczelnienie należy zrobić tylko i wyłącznie na elemencie z gwintem poprzez nawinięcie taśmy teflonowej. 

W skład oferowanego produktu wchodzi:

  • szybkozłączka wybranego rodzaju - 1 szt.

 

Opinie o produkcie (0)

Wersje językowe
Kontakt

email:

filtrwody@filtrwody.pl

 

TELEFON:

  +48 885 400 700


Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wybierz producenta

Aquafilter
Clack Corporation
UST-M
Bluefilters
Amii
FITaqua
TopFilter
GreenFilter
H2OO
Formaster
Tapworks
TMA
Flamingo
ERIE WTC
Puricom
Sterilight
GE Osmonic
Vontron
Filmtec
BlueWater
Honeywell
Airwatec Cintropur
 
Eco Water
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl