FILTR WKŁAD WODA GRANDERA STRUKTURYZATOR RO 6 7 8

Dostępność: brak towaru
Cena: 312,00 zł 312.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.08363
Producent: FITaqua
Kod produktu: B17D-80989

Opis

Moduł Grander’a FITAqua, producent AMII - od 1977 roku na rynku, należy do grupy BlueFilters. Moduł stosowany m.in. w systemach RO 5,6,7,8 doskonale sprawdza się w systemach o wysokiej wydajności 600 GPD (to około 2275 litrów wody na dobę!)  oraz systemach odwróconej osmozy bez zbiornikowych. W zestawie jest komplet przyłączek oraz klipsów przeciwzalaniowych.

Oryginalna Technologia Grandera to proces transmisji informacji. Nic do wody się nie dodaje i niczego z niej nie usuwa. Moduł Grandera przywraca pierwotnie uporządkowaną strukturę wewnętrzną wody, czego efektem jest oczywista poprawa jej jakości. W środku urządzenia jest woda Grandera, która nadaje przepływającej przez moduł wodzie odpowiednią strukturę.

Ojciec technologii, Johann Grander przed publikacją swoich wyników spędził ponad dwadzieścia lat nad badaniami i eksperymentami związanymi z odpowiednim przywróceniem struktury monekularnej wody. Jego najważniejszą ideą było przywrócenie wodzie roli jaką miała w przeszłości - praźródła ludzkiego życia.

W końcu po latach testów, Granderowi udało się w końcu uzyskać odpowiednią strukturę wody by stworzyć lepsze środowisko do zbudowania systemu immunologicznego wzmacniającego naturalną florę złożoną z pożytecznych organizmów. Jest to możliwe, ponieważ woda wewnętrznie posiada podobną pamięć jak niektóre metale - stateczna teza ze sztywno ustaloną chemiczną formułą H2O okazuje się delikatnie mówiąc niewystarczająca. Moduł Grandera korzysta z tego efektu i przywraca wodzie jej naturalną strukturę wodną.

Technologia Grandera nie uzdatnia więc w żaden magiczny sposób wody dodając lub usuwając z niej jakiekolwiek wartości - stwarza jednak lepsze warunki strukturalne dla utworzenia się naturalnej flory wodnej.

Efekty są niemalże natychmiastowe, a zachwyceni użytkownicy tej technologii potwierdzają m.in. lepszy smak wody - bardziej naturalny smak produktów w niej gotowanych, wzrost naturalnego pragnienia picia wody, lepszy wygląd i rozwój roślin, oszczędności na środkach czyszczących itd.

W dzisiejszych czasach moduł Grandera jest na tyle przydatny, że stosuje się go powszechnie zarówno przy wodzie pitnej z instalacji jak i studni, przy oczyszczaniu basenów kąpielowych jak i w obwodach wody grzejnej, w przemyśle oraz w nowoczesnym rolnictwie.

W skład oferowanego produktu wchodzi:

- Filtr liniowy woda Grandera - 1 szt.

POSIADA ATEST PZH

Pasuje do każdego systemu RO.

Dane techniczne

Długość 290
Śednica 52
Waga 0,46

Opinie o produkcie (0)

Kontakt

email:

filtrwody@filtrwody.pl

telefon:

+48 799120170

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wybierz producenta

Aquafilter
Clack Corporation
UST-M
Bluefilters
Amii
FITaqua
TopFilter
GreenFilter
H2OO
Formaster
Tapworks
TMA
Flamingo
ERIE WTC
Puricom
Sterilight
GE Osmonic
Vontron
Filmtec
BlueWater
Honeywell
Airwatec Cintropur
 
Eco Water
Hydropure
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl