FILTR RO7 3/8 OSMOZA WYLEWKA NOWOŚĆ AIFIR 2000 ZAPAS

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 521,91 zł 521.91
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.35
Producent: -
Kod produktu: 8A35-49021-38

Opis

System filtracyjny odwróconej osmozy RO7 wyposażony w mineralizator oraz jonizator wraz z bardzo wydajną membraną marki Pentair 100 GPD. Gratis do zestawu aż 11 wkładów na 18 miesięcy oraz klucz serwisowy. Komplet posiada przeźroczyste obudowy korpusów, pozwala to wizualnie ocenić zużycie wkładów! Gwarancja na 5 lat!

W skład oferowanego systemu filtracyjnego wchodzą:

 1. Podwójna nowoczesna wylewka marki Aquafilter - 1 szt.

Podwójna mosiężna wylewka posiada dwa kraniki: jeden kranik do wody czystej, drugi do wody domineralizowanej. Kraniki Wylewka umożliwia obrót o 360 stopni wokół własnej osi. W zestawie znajduje się kompletny zestaw akcesoriów montażowych. Wylewka pasuje do większości systemów osmotycznych dostępnych na rynku.

 1. Pierwszy stopień - Wkład polipropylenowy 5 mikronów- 1 szt.

Wkład należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Bardzo dobrze usuwa piasek, muł, rdzę oraz inne osady znajdujące się w wodzie wodociągowej bądź studziennej. Skutecznie chroni domowe instalacje grzewcze oraz urządzenia gospodarstwa domowego m.in. przed odkładaniem się kamienia.

 1. Drugi stopień - Wkład blok węglowy - 1 szt.

Blok węglowy skutecznie usuwa z wody chlor oraz część zanieczyszczeń organicznych, poprawia utlenialność wody oraz jej smak, barwę i zapach. Postać bloku węglowego minimalizuje wydostawanie się drobnych cząsteczek węgla do systemu filtracyjnego.

 1. Trzeci stopień - Wkład polipropylenowy 1 mikron - 1 szt.

Wkład należy do najnowszej generacji wkładów filtracji wstępnej. Bardzo dobrze usuwa piasek, muł, rdzę oraz inne osady znajdujące się w wodzie wodociągowej bądź studziennej. Skutecznie chroni domowe instalacje grzewcze oraz urządzenia gospodarstwa domowego m.in. przed odkładaniem się kamienia

 1. Czwarty stopień - Pentair 100 GPD - 1 szt

Bardzo wydajny model membrany renomowanej firmy Pentair 100 GPD. Membrany osmotyczne są jednym z najnowocześniejszych podzespołów systemów uzdatniających wodę. Membrany wykorzystują efekt odwróconej osmozy polegający na oddzieleniu cząsteczek wody od innych związków przy pomocy półprzeźroczystych membran. Proces odwróconej osmozy jest procesem odwrotnym do zachodzącego we wszystkich żywych komórkach. Zastosowanie membrany w systemie filtracyjnym pozwala na dokładną filtrację wody, membrana zatrzymuje 96-99% zanieczyszczeń pochodzenie organicznego i nieorganicznego, metali ciężkich oraz pierwiastków radioaktywnych. Pół-przepuszczalna membrana osmotyczna składa się z wielu warstw nawiniętych na perforowany trzpień umieszczony wewnątrz membrany, zanieczyszczona woda wtłaczana jest pod ciśnieniem na powierzchnię membrany, gdzie cząstki wody przenikają przez mikroskopijne pory membrany, zanieczyszczenia zostają wydzielone i odrzucone do odpływu.

 1. Piąty stopień - Wkład liniowy węglowy szlifujący WWL2 - 1 szt.

Wkład liniowy, szlifujący z węgla aktywowanego. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości węgla aktywowanego wkład ma właściwości adsorpcyjne związków organicznych, poprawiając tym samym smak i zapach wody. Wkład bardzo dobrze usuwa chlor (do 99%).

 1. Szósty stopień - Mineralizator WML2 - 1 szt.

Wkłady mineralizujące są odpowiedzialne za wzbogacanie wody w niezbędne związki mineralne potrzebne dla ludzkiego organizmu. Produkt AIMRO wzbogaca wodę o związki takie jak: magnez, sód, potas, wapń oraz chlorki w ilości porównywalnej z najlepszymi wodami źródlanymi. Dzięki zastosowaniu wkładu mineralizującego woda zostaje wzbogacona o niezbędne minerały, wkład pasuje do większości systemów osmotycznych, mineralizator zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu w niezbędne minerały.

 1. Siódmy stopień - Jonizator AIFIR 2000 - 1 szt.

Wkład bioceramiczny AIFIR2000 marki Aquafilter. Wkłady bioceramiczne działają na zasadzie głębokich promieni podczerwienie FIR (Far Infrared Rays). Promieniowanie wytwarzane przez biorezonator nazwane jest „światłem życia”, ponieważ dzięki niemu możliwy jest rozwój organizmów żywych. Promieniowanie te jest niewidoczne o długości fal od 4 do 1000 mikronów. Zastosowanie wkładu bioceramicznego powoduje znaczną redukcję anionów, usuwając toksyny i wolne rodniki, korzystnie wpływa na zapach i smak wody.

Główne właściwości promieni FIR:

  1. aktywacja cząsteczek wody znajdujących się w organizmie ludzkim
  2. usuwanie tłuszczów, substancji chemicznych i toksyn z krwioobiegu
  3. poprawa działania układu nerwowego
  4. obniżanie kwasowości organizmu
  5. podnoszenie poziomu tlenu
  6. oczyszczanie organizmu   

Woda przepływająca przez wkład z materiałem bioceramicznym, ma pozytywny wpływ na ludzi, zwierzęta i rośliny, poprzez uaktywnienie komórek somatycznych, stymulujących krążenie krwi i poprawiających metabolizm. Zastosowaniu tego rodzaju filtracji nie ma ograniczeń wiekowych. Promienie FIR są potrzebne już od momentu narodzin, nie powodują żadnych skutków ubocznych.
Wkład pasuje do większości systemów osmotycznych dostępnych na

W skład oferowanego produktu wchodzi:

- Wkład piankowy 5 mikron - 1 szt.
- Wkład piankowy 1 mikron - 1 szt.
- Wkład blok węglowy - 1 szt.
- Mineralizator liniowy - 1 szt.
- Wkład bioceramiczny Aquafilter USA- AIFIR 2000 INFRA BIO - 1 szt.
- Filtr węglowy liniowy - 1 szt.
- Wylewka - 1 szt.
- Zbiornik ciśnieniowy 12.11 litra brutto - 1szt.
- Obudowa membrany - 1 szt.
- Membrana Pentair 100 GPD - 1 szt.
- Obejma do kanalizacji - 1 szt.
Zaworek przyłączeniowy 1/4'' - 1 szt.
- Przyłącze 3/8" - 1 szt.
- Wężyk około 6 m.
- Klucz serwisowy do komór filtrów - 1 szt.
- Komplet klipsów przeciwzalaniowych - 1 szt.
- Instrukcja język polski .PDF  - 1 szt.

 - GRATIS aż 11 wkładów - na 18 miesięcy !!!
         - Wkład piankowy 5 mikron - 3 szt.
         - Wkład piankowy 1 mikron - 3 szt.
         - Wkład blok węglowy - 3 szt.
         - Mineralizator liniowy - 1 szt.
         - Filtr węglowy liniowy - 1 szt.
- GRATIS KLUCZ SERWISOWY
- Gwarancja 5 lat,

DANE TECHNICZNE:

wysokość: ~ 500 mm
szerokość: ~ 390 mm
grubość: ~ 140 mm
waga: ~ 12.7 kg

Opinie o produkcie (0)

Kontakt

email:

filtrwody@filtrwody.pl

telefon:

+48 799120170

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wybierz producenta

Aquafilter
Clack Corporation
UST-M
Bluefilters
Amii
FITaqua
TopFilter
GreenFilter
H2OO
Formaster
Tapworks
TMA
Flamingo
ERIE WTC
Puricom
Sterilight
GE Osmonic
Vontron
Filmtec
BlueWater
Honeywell
Airwatec Cintropur
 
Eco Water
Hydropure
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl